Roleta zewnętrzna

Roleta zewnętrzna – może być montowana w każdej chwili, gdyż stosuje się ją na elewację. Duży wybór skrzynek, profili i ich kolorów spełni wszystkie Państwa estetyczne oczekiwania. Do zaoferowania mamy także doskonałej jakości napędy przeciążeniowe radiowe oraz przewodowe, które zapewnią komfort użytkowania.

Nasze zewnętrzne rolety doskonale izolują ciepło, są barierą dla nieproszonych gości, a po częściowym opuszczeniu znakomicie chronią pomieszczenia przed nadmiernym nasłonecznieniem i nagrzewaniem. We wszystkich oferowanych przez nas systemach rolet zewnętrznych występują także wersje z moskitierą, chroniące nas szczególnie latem przed owadami.

Roleta nadstawna

Rolety nadstawne, które inaczej możemy też nazwać nasadkowymi lub nakładanymi montuje się wyłącznie na etapie budowy obiektu lub wymiany stolarki okiennej w obiektach już istniejących. Skrzynka rolety w tym przypadku nakładana jest na ramę okna lub drzwi. Do zewnętrznej części ramy okiennej przykręcane są prowadnice, dopiero później cały zestaw montowany jest we wnęce okiennej. Skrzynka rolety w efekcie końcowym jest niewidoczna, a roleta wydaje się być częścią okna.

Block title

Firma oferuje Państwu nowoczesne oraz wygodne rozwiązania systemowe rolet materiałowych,
które doskonale dopasowują się do każdego rodzaju wnętrza. W zależności od funkcji, jaką pełni
pomieszczenie, możemy zastosować roletę, która jedynie osłoni przed słońcem albo też zapewni
nam zaciemnienie. W bogatej kolekcji tkanin znajdziemy materiały gładkie po żakardowe z
ciekawym ornamentem. Szeroka gama kolorystyczna zapewnia każdemu Klientowi wybór czegoś
dla siebie. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo systemy wolnowiszące oraz dedykowanych do okien dachowych.

Rolety dzień/noc

Block title

Najprostszy, a jednocześnie jeden z najbardziej popularnych modeli rolet w systemie dzień i noc. Pasowy układ tkaniny umożliwia pełną kontrolę nad ilością wpadającego do pomieszczenia światła. Szeroka gama kolorystyczna materiałów bez wątpliwości odnajdzie zastosowanie w każdym rodzaju wnętrza, w tym w pomieszczeniach biurowych. Produkt charakteryzuje się niewielkimi wymiarami elementów tj. osprzęt, co warunkuje możliwość montażu nawet w nietypowych przestrzeniach. Roleta Mini standardowo wyposażona jest w system prowadzeń żyłkowych, który utrzymuje materiał rolety przy szybie w momencie uchylenia okna, co zapobiega swobodnemu ruchowi tkaniny.

Rolety materiałowe

Block title

Rozwiązanie ekonomiczne będące najczęstszym wyborem klientów. Rolety Mini charakteryzuje prostota, funkcjonalność oraz minimalizm. Ich budowa umożliwia montaż praktycznie w każdej przestrzeni okiennej, jak również poza nią. Dostępna wersja z prowadzeniem żyłkowym oraz specjalny osprzęt umożliwiający montaż rolet w oknach z nawiewnikiem. Roleta nie zabiera światła okna, jest elementem niewidocznym jednocześnie idealnie pełniącym wszystkie swoje funkcje. Szeroka gama kolorystyczna tkanin gwarantuje dopasowanie do każdej przestrzeni, w której roleta Mini stanowić będzie elegancki dodatek do wystroju wnętrza. Wysoka jakość wykonania i dbałość o szczegóły gwarantują bezproblemowe działanie.

Wertikale

Block title

Żaluzje pionowe to produkt ponadczasowy. Wdrażając nowe kolekcje tkanin, mamy możliwość dopasowania systemu do obowiązujących trendów na rynku dekoratorskim. Ruchome lamele umożliwiają precyzyjnie określić pożądany kierunek, jak również ilość wpadającego do pomieszczenia światła. Są rozwiązaniem wielowymiarowym, ponieważ sprawdzą się w przypadku dużych przeszkleń oraz stolarki okiennej o nietypowych kształtach. Produkt charakteryzuje się lamelami o dwóch szerokościach 89 mm oraz 127 mm, tworzących odmienny efekt wizualny. W ofercie dostępne są tkaniny niepalne dedykowane realizacjom komercyjnym.

Moskitiera

Produkt jakim jest moskitiera ramkowa zapewnia nam bezpieczeństwo oraz komfort.
Dzięki niej możemy pozostawić otwarte okno bez obaw i ryzyka, że w naszym domu zagoszczą
niechciane insekty.
Do jej zamocowania służą zaczepy obrotowe dostosowane wymiarami pod różne grubości progu
ramy okiennej.
Moskitierę ramkową cechuje łatwość montażu i demontażu na okres zimowy, bez konieczności
użycia żadnych narzędzi.
Profile aluminiowe oraz siatki użyte do produkcji moskitier są najwyższej jakości, dzięki czemu
uzyskujemy trwałe produkty odporne na działanie czynników atmosferycznych.